Чому болить горло?

Симтоматичне лікування болю в горлі з Мілістан Фаринго

Біль у горлі – природна реакція, яка виникає в результаті запалення, спричиненого інфекцією. Горло може боліти як при респіраторних вірусних інфекціях (вірусний фарингіт, тонзиліт, грип, COVID-19), так і при бактеріальних захворюваннях (ангіні чи стоматитах).

Зменшити біль у горлі та запалення допомагає бензидаміну гідрохлорид. Бензидаміну гідрохлорид – нестероїдний протизапальний та знеболювальний засіб для полегшення  болю у горлі, чинить місцевий анестезуючий ефект, зменшує запалення та набряк слизової оболонки ротової порожнини.

Мілістан Фаринго – індивідуальний підхід для симптоматичного лікування болю в горлі у дорослих та дітей. Завдяки активному компоненту (бензидамін гідрохлорид) швидко та ефективно усуває біль у горлі.

gorlo1

Бензидамін гідрохлорид – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) зі знеболювальними та протиексудативними властивостями (зменшує виділення при запальному процесі), ефективний для полегшення симптомів запалення, властивих для інфекцій верхніх дихальних шляхів, вірусних та бактеріальних захворювань ротової порожнини, деяких видів стоматологічного лікування. Чинить протизапальну та місцеву знеболювальну дію, має місцевий анестезуючий ефект на слизову оболонку ротової порожнини.

Помірний або легкий біль у горлі при ГРВІ зазвичай минає на 2-3 день хвороби завдяки дотриманню загальних рекомендацій при респіраторних вірусних інфекціях. Вони передбачають:
рясне тепле пиття, обмеження прийому гострої, пряної їжі, алкогольних напоїв, регулярне провітрювання приміщень,підтримання нормального рівня вологості повітря в приміщеннях.

При помірному та сильному болю в горлі допомагають фармацевтичні засоби: нестероїдні протизапальні засоби, антисептики, препарати рослинного походження.

Якщо при ГРВІ або вірусних, інфекційних чи грибкових захворюваннях біль в горлі зберігається впродовж 3 діб або триваліше, рекомендується звернутися до лікаря.

Якщо мова йде про біль в горлі, що розвивається на тлі ГРВІ в такому випадку необхідно дотримуватися профілактичних заходів, які допоможуть організму опиратися збудникам інфекцій. Однією з найефективніших профілактичних заходів є уникнення контактів з уже хворими. Повною мірою убезпечити себе від захворювань горла не можна, але мінімізувати ймовірність їх появи можливо дотримуючись наступних заходів:

  • Не палити, оскільки тютюн робить слизові горла слабкими та вразливими до інфекцій.
  • Повноцінно харчуватися. Вживати продукти з вітаміном C, особливо в сезон простудних захворювань.
  • Зволожувати повітря у приміщенні в опалювальний період.
  • Дотримуватися правил гігієни.
  • Загартовувати організм та приділяти увагу спорту або помірним фізичним навантаженням.

ОБЕРИ СВІЙ МІЛІСТАН ФАРИНГО

МІЛІСТАН ФАРИНГО спрей 1,5%, 25 мл

для дітей з 4 років  при тонзиліті, фарингіті, болі у горлі

МІЛІСТАН ФАРИНГО ФОРТЕ спрей 3%, 25 мл

для дорослих з 18 років при тонзиліті, фарингіті, болі у горлі

МІЛІСТАН ФАРИНГО розчин 1,5%, 100 мл

Для дорослих та дітей з 12 років при стоматиті, гінгівіті, фарингіті, після екстракції зуба

logo-land

Представительство Мили Хелскере Лимитед, Великобритания; 01032, г. Киев, бул. Тараса Шевченко, 33-Б, Бизнес-центр "Европа-Плаза", 5-й этаж;

Реклама лекарственного средства. Перед применением внимательно ознакомьтесь с инструкцией по применению и проконсультируйтесь с врачом. Хранить в недоступном для детей месте. Препарат отпускается в аптеках без рецепта врача.

Тел.: + 38(044) 498-1334
e-mail: office@mili.net.ua

Copyright by Milistan 2020. All rights reserved.