МІЛІСТАН ФАРИНГО

Спрей від болю в горлі в інноваційній та зручній ємності

спрей 1,5%, 25 мл

Спрей від болю в горлі у інноваційній та зручній ємності
спрей 1,5%, 25 мл

Компактний флакончик має захисний ковпачок для розпилювача

Швидко зменшує біль, запалення та подразнення у горлі при ГРВІ, гінгівітах, стоматитах, фарингітах та після екстракції зуба в стоматології

Містить олію м’яти перцевої, яка додатково знеболює та зменшує відчуття дискомфорту й сухості в горлі

Для дорослих та дітей від 4 років


Замовити в КомпендіумЗамовити в Tabletki.uaЗамовити в LIKI24

Позбудься колючок у горлі

з Мілістан Фаринго!

Чому болить горло?


Симтоматичне лікування болю в горлі з Мілістан Фаринго

Біль у горлі – природна реакція, яка виникає в результаті запалення, спричиненого інфекцією. Горло може боліти як при респіраторних вірусних інфекціях (вірусний фарингіт, тонзиліт, грип, COVID-19), так і при бактеріальних захворюваннях (ангіні чи стоматитах).

Зменшити біль у горлі та запалення допомагає бензидаміну гідрохлорид. Бензидаміну гідрохлорид – нестероїдний протизапальний та знеболювальний засіб для полегшення  болю у горлі, чинить місцевий анестезуючий ефект, зменшує запалення та набряк слизової оболонки ротової порожнини.

Мілістан Фаринго – індивідуальний підхід для симптоматичного лікування болю в горлі у дорослих та дітей. Завдяки активному компоненту (бензидамін гідрохлорид) швидко та ефективно усуває біль у горлі.  • Що таке бензидаміну гідрохлорид і як він діє?
  • Що можна зробити для зменшення болю в горлі?
  • Що обрати від болю в горлі спрей чи льодяники?
Що таке бензидаміну гідрохлорид і як він діє?

Бензидамін гідрохлорид – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) зі знеболювальними та протиексудативними властивостями (зменшує виділення при запальному процесі), ефективний для полегшення симптомів запалення, властивих для інфекцій верхніх дихальних шляхів, вірусних та бактеріальних захворювань ротової порожнини, деяких видів стоматологічного лікування. Чинить протизапальну та місцеву знеболювальну дію, має місцевий анестезуючий ефект на слизову оболонку ротової порожнини.

Що можна зробити для зменшення болю в горлі?

Помірний або легкий біль у горлі при ГРВІ зазвичай минає на 2-3 день хвороби завдяки дотриманню загальних рекомендацій при респіраторних вірусних інфекціях. Вони передбачають рясне тепле пиття, обмеження прийому гострої, пряної їжі, алкогольних напоїв, а також регулярне провітрювання приміщень та підтримання нормального рівня вологості повітря в приміщеннях.

При помірному та сильному болю в горлі допомагають фармацевтичні засоби: нестероїдні протизапальні засоби, антисептики, препарати рослинного походження.

Якщо при ГРВІ або вірусних, інфекційних чи грибкових захворюваннях ротоглотки біль в горлі зберігається впродовж 3 діб або триваліше, рекомендується звернутися до лікаря.

Що обрати від болю в горлі спрей чи льодяники?

Вибір між льодяниками та спреєм для горла залежить від особистих переваг, причини захворювання та наявності супутніх симптомів.

Спреї для горла містять  активні речовини, які зменшують запалення, знеболюють та мають антисептичну дію. Завдяки спеціальному розпилювачу вже за кілька секунд активні речовини рівномірно вкривають поверхню хворого горла, забезпечуючи швидку дію препарату. Спрей від болю в горлі можна застосовувати дорослим без наявних протипоказань і дітям з 4-х років.

Льодяники приємні на смак цукерки з підсоложувачами, , містять антисептичні та знеболювальні речовини, які допомагають зменшити біль та подразнення в горлі. Крім того, розсмоктування льодяників сприяє виділенню слини, а це полегшує ковтання.

Вибір засобу залежить від індивідуальних потреб та симптомів. Якщо потрібно швидко знеболити горло та забезпечити антисептичну дію, спрей для горла може бути оптимальним  варіантом.


Переваги спрею Мілістан Фаринго:Інноваційний та зручний флакончик спрею Мілістан Фаринго

Швидко знеболює [1]

Зменшує запалення та набряк у горлі [2]

Має помірну антибактеріальну дію на бактерії та гриби роду Candida [3]


1. Simard-Savoie S., Forest D. Topical anaesthetic activity of benzydamine // Curr. Ther. Res. – 1978; 23: 734-745.
2. Sironi M., Pozzi P., et al. Inhibition of inflammatory cytokine production and protection against endotoxin toxicity by benzydamine // Cytokine. – 1996; 8(9): 710-716.
3. Prats G. Антибактериальная активность бензидамина. 2001, Pina-Vaz C., 2000.


Замовити в аптеціЗастосування:

Дорослим та дітям старше 4 років
Дорослим: 4–8 розпилень 2–6 разів на добу.
Дітям 6–12 років: 4 розпилення 2–6 разів на добу.
Дітям 4–6 років: 1 розпилення на кожні 4 кг маси тіла. Максимальна доза еквівалентна 4 розпилюванням 2–6 разів на добу.

Не перевищувати рекомендовані дози!

Ефективно зменшує біль у горлі

Має протизапальну та місцеву знеболювальну дію

Прискорює одужання


ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування лікарського засобу  • Склад:
  • Клінічні характеристики
  • Особливості застосування

Склад:

діюча речовина: benzydamine;

1 мл спрею містить бензидаміну гідрохлориду 1,5 мг;

допоміжні речовини: етанол 96 %, гліцерин, метилпарабен (Е 218), сахарин натрію,     полісорбат 20, натрію гідрокарбонат, олія м’яти перцевої, вода очищена.

Лікарська форма. Cпрей для ротової порожнини.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина з характерним смаком і запахом м’яти.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування у стоматології. Інші засоби для місцевого застосування в порожнині рота. Код АТХ А01А D02.  

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Бензидамін є нестероїдним протизапальним препаратом (НПЗП) зі знеболювальними та протиексудативними властивостями. У ході клінічних досліджень було показано, що бензидамін є ефективним для полегшення симптомів, якими супроводжуються локалізовані подразнювальні патологічні процеси в ротовій порожнині та глотці. Крім того, бензидамін чинить протизапальну та місцеву знеболювальну дію на слизову оболонку ротової порожнини.

Фармакокінетика. Факт абсорбції через слизову оболонку ротової порожнини та глотки був доведений наявністю вимірюваних кількостей бензидаміну в плазмі крові людини. Однак цього недостатньо для системного фармакологічного ефекту. Бензидамін виводиться головним чином із сечею, переважно у формі неактивних метаболітів або кон’югованих сполук.

Було показано, що при місцевому застосуванні досягається накопичення ефективної концентрації бензидаміну в запалених тканинах завдяки його здатності проникати крізь слизову оболонку.

Клінічні характеристики.

Показання. Застосовувати для симптоматичного лікування подразнень і запалень ротоглотки; болю, зумовленого гінгівітом, стоматитом, фарингітом; у стоматології застосовувати після екстракції зуба або з профілактичною метою.

Протипоказання. Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів лікарського засобу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Дослідження з вивчення взаємодії не проводили.

Особливості застосування. Якщо виникає чутливість при тривалому застосуванні, слід припинити лікування та звернутися до лікаря, щоб він призначив відповідне лікування. У деяких пацієнтів виразки слизової оболонки щік/глотки можуть бути зумовлені серйозними патологічними процесами. У зв’язку з цим пацієнти, у яких симптоми посилилися або не зменшилися протягом 3 днів, або у яких підвищилася температура тіла чи виникли інші симптоми, мають звернутися за консультацією до терапевта або стоматолога.

Не рекомендується застосовувати бензидамін пацієнтам з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або до інших нестероїдних протизапальних препаратів.

Застосування препарату може спричинити бронхоспазм у пацієнтів з бронхіальною астмою, у тому числі в анамнезі. Таких пацієнтів потрібно обов’язково про це попередити. Цей лікарський засіб містить метилпарабен (Е 218), який може спричинити алергічні реакції (можливо уповільнені), а в окремих випадках — бронхоспазм.

Для спортсменів: цей лікарський засіб містить невелику кількість етанолу (алкоголю) — менше 100 мг/дозу. Застосування лікарських засобів, що містять етиловий спирт, може давати позитивний результат антидопінгового тесту, з огляду на граничні показники, встановлені деякими спортивними федераціями.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Наразі немає належних доступних даних щодо застосування бензидаміну вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю. Здатність цього засобу проникати в грудне молоко не вивчалась. Даних досліджень на тваринах недостатньо для того, щоб зробити якісь висновки щодо впливу цього засобу у період вагітності або годування груддю. Потенційний ризик для людини невідомий. Не слід застосовувати препарат лікарський засіб Мілістан Фаринго у період вагітності або годування груддю.

 Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. При застосуванні в рекомендованих дозах лікарський засіб не чинить жодного впливу на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно встановити небулайзер. При натисканні на помпу утворюється аерозоль, який містить 1 дозу спрею — 0,17 мл, що відповідає 0,255 мг бензидаміну гідрохлориду.

Дозування 

Дорослим: 4–8 розпилень 2–6 разів на добу.

Дітям 6–12 років: 4 розпилення 2–6 разів на добу.

Дітям 4–6 років: 1 розпилення на кожні 4 кг маси тіла. Максимальна доза еквівалентна 4 розпилюванням 2–6 разів на добу.

Не перевищувати рекомендовані дози.

Діти. Лікарський засіб можна застосовувати дітям віком від 4 років.

Передозування. Не було повідомлень щодо передозування бензидаміну при місцевому застосуванні. При випадковому внутрішньому прийомі великої кількості бензидаміну (> 300 мг) можливе отруєння. Характерними ознаками передозування після внутрішнього прийому є гастроентерологічні симптоми (найчастіше це нудота, блювання, біль у животі, подразнення стравоходу) та симптоми з боку центральної нервової системи (запаморочення, галюцинації, збудження, тривожність і дратівливість).

Повідомлялося, що бензидамін при потраплянні всередину у великій дозі (яка у сотні разів перевищувала можливі дози цієї лікарської форми), особливо у дітей, спричиняв збудження, судоми, тремор, нудоту, підвищену пітливість, атаксію, блювання. Таке гостре передозування потребує негайного промивання шлунка, лікування порушень водно-електролітного балансу та симптоматичного лікування, адекватної гідратації.

Побічні реакції. Небажані реакції класифіковані за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10); часто (від ≥ 1/100 до < 1/10); нечасто (від ≥ 1/1000 до < 1/100); рідко (від ≥ 1/10 000 до < 1/1000); дуже рідко (<1/10 000); частота невідома (не може бути оцінена на основі доступних даних). У кожній групі за частотою небажані реакції зазначені у порядку зменшення їхньої серйозності.

З боку шлунково-кишкового тракту: рідко — відчуття печіння у роті, сухість у роті; частота невідома — гіпестезія ротової порожнини, нудота, блювання, набряк та зміна кольору язика, зміна смаку.

З боку імунної системи: рідко — реакція гіперчутливості; частота невідома — анафілактична реакція.

З боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння: дуже рідко — ларингоспазм; частота невідома — бронхоспазм.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: нечасто — фоточутливість; дуже рідко — ангіоневротичний набряк; частота невідома — висипання, свербіж, кропив’янка.

З боку нервової системи: частота невідома — запаморочення, головний біль.

Повідомлення про побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має важливе значення. Це дає змогу проводити моніторинг співвідношення користь/ризик при застосуванні цього лікарського засобу. Медичним та фармацевтичним працівникам, а також пацієнтам або їх законним представникам слід повідомляти про усі випадки підозрюваних побічних реакцій та відсутності ефективності лікарського засобу через автоматизовану інформаційну систему з фармаконагляду за посиланням: https://aisf.dec.gov.ua/.

Термін придатності. 3 роки.  

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30  °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 25 мл у флаконі з небулайзером, по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник. АйСіПіЕй Хелс Продактc Лімітед / ICPA Health Products Limited.  

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності286/287/288, GIDC, Анклешвар, Гуджарат, 393002, Індія / 286/287/288, GIDC, Ankleshwar, Gujarat, 393002, India.

Дата останнього перегляду.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря.

МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ, каплети. Р.П. UA/6458/01/01; МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ, суспензія. Р.П. UA/1454/01/01;
МІЛІСТАН ВІД КАШЛЮ, табл. Р.П. UA/2435/02/01; МІЛІ НОСІК Р.П. UA/0567/01/01; МІЛІСТАН ГАРЯЧИЙ ЧАЙ ВІД КАШЛЮ. Р.П. UA/2433/01/01; МІЛІСТАН ГАРЯЧИЙ ЧАЙ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА. Р.П. UA/2368/01/01; МІЛІСТАН ФАРИНГО спрей P.П.UA/19835/02/01; МІЛІСТАН ФАРИНГО ФОРТЕ спрей P.П.UA/19835/02/02; МІЛІСТАН ФАРИНГО розчин P.П.UA/19835/01/01.

Представництво Мілі Хелскере Лімітед, Великобританія; 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33-Б, Бізнес-центр “Європа-Плаза”, 5-й поверх; Тел.: + 38(044) 498-1334; Факс: + 38(044) 498-1335.

logo-land

Представництво Мілі Хелскере Лімітед, Велика Британія; 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33-Б, Бізнес-центр "Європа-Плаза", 5-й поверх;

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Тел.: + 38(044) 498-1334 e-mail: office@mili.net.ua

Copyright by Milistan 2020. All rights reserved.