Чому болить горло?

Симтоматичне лікування болю в горлі з Мілістан Фаринго

Біль у горлі – природна реакція, яка виникає в результаті запалення, спричиненого інфекцією. Горло може боліти як при респіраторних вірусних інфекціях (вірусний фарингіт, тонзиліт, грип, COVID-19), так і при бактеріальних захворюваннях (ангіні чи стоматитах).

Зменшити біль у горлі та запалення допомагає бензидаміну гідрохлорид. Бензидаміну гідрохлорид – нестероїдний протизапальний та знеболювальний засіб для полегшення  болю у горлі, чинить місцевий анестезуючий ефект, зменшує запалення та набряк слизової оболонки ротової порожнини.

Мілістан Фаринго – індивідуальний підхід для симптоматичного лікування болю в горлі у дорослих та дітей. Завдяки активному компоненту (бензидамін гідрохлорид) швидко та ефективно усуває біль у горлі.

gorlo1

Бензидамін гідрохлорид – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) зі знеболювальними та протиексудативними властивостями (зменшує виділення при запальному процесі), ефективний для полегшення симптомів запалення, властивих для інфекцій верхніх дихальних шляхів, вірусних та бактеріальних захворювань ротової порожнини, деяких видів стоматологічного лікування. Чинить протизапальну та місцеву знеболювальну дію, має місцевий анестезуючий ефект на слизову оболонку ротової порожнини.

Помірний або легкий біль у горлі при ГРВІ зазвичай минає на 2-3 день хвороби завдяки дотриманню загальних рекомендацій. Вони передбачають:
рясне тепле пиття, обмеження прийому гострої, пряної їжі, алкогольних напоїв, регулярне провітрювання приміщень, підтримання нормального рівня вологості повітря в приміщеннях.

При помірному та сильному болю в горлі допомагають фармацевтичні засоби: нестероїдні протизапальні засоби, антисептики, препарати рослинного походження.

Якщо при вірусних, інфекційних чи грибкових захворюваннях біль в горлі зберігається впродовж 3 діб або триваліше, рекомендується звернутися до лікаря.

Якщо йдеться про біль у горлі, що розвивається на тлі ГРВІ, необхідно дотримуватися профілактичних заходів, які допоможуть організму опиратися збудникам інфекцій. Одним з найефективніших профілактичних заходів є уникнення контактів з тими, хто має симптоми респіраторної вірусної інфекції.  Повністю убезпечити себе від захворювань горла не можна, але мінімізувати ймовірність їхньої появи допоможуть такі заходи:

  • Не палити, оскільки тютюн робить слизову горла слабкою та вразливою до інфекцій.
  • Повноцінно харчуватися, вживати продукти з вмістом вітаміну C, особливо в сезон застудних захворювань.
  • Зволожувати повітря у приміщенні в опалювальний період.
  •  Дотримуватися правил гігієни.
  • Загартовувати організм та знаходити час на спорт або помірні фізичні навантаження.
 

ОБЕРИ СВІЙ МІЛІСТАН ФАРИНГО!

МІЛІСТАН ФАРИНГО спрей 1,5%, 25 мл

для дітей з 4 років  при тонзиліті, фарингіті, болю в горлі

МІЛІСТАН ФАРИНГО ФОРТЕ спрей 3%, 25 мл

для дорослих з 18 років при тонзиліті, фарингіті, болю в горлі

МІЛІСТАН ФАРИНГО розчин 1,5%, 100 мл

для дорослих та дітей з 12 років при стоматиті, гінгівіті, фарингіті, після екстракції зуба

logo-land

Представництво Мілі Хелскере Лімітед, Велика Британія; 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33-Б, Бізнес-центр "Європа-Плаза", 5-й поверх;

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Тел.: + 38(044) 498-1334 e-mail: office@mili.net.ua

Copyright by Milistan 2020. All rights reserved.