Грип та застуда: доступне і ефективне лікування з Мілістан

ГРВІ, тобто гострі респіраторні вірусні інфекції, до яких належить грип – найпоширеніші захворювання. Достатньо перемерзнути, промокнути, погано поїсти або не виспатися – і хвороботворні мікроорганізми, потрапивши в організм, “пробивають” імунний захист, внаслідок чого з’являються симптоми грипу або іншої вірусної інфекції. У період сезонного спалаху ГРВІ щотижня хворіють близько 150 тисяч осіб по всій Україні. І кожному потрібні ефективні та доступні за ціною препарати від застуди.

gripp

Застудні захворювання є однією з найбільш частих причин звернення за ліками до аптеки, а також за лікарською допомогою. Гостра респіраторна вірусна інфекція проявляється симптомами, добре знайомими кожному. Це сильний нежить, біль у горлі, часто – кашель, підвищена температура тіла, лихоманка, головний біль, загальне знесилення. Впливати на кожен симптом окремо – не тільки дорого, а й небезпечно для організму, адже приймаючи кілька різних препаратів, можна спровокувати непередбачену взаємодію ліків і погіршити свій стан додаткової інтоксикацією. Зовсім інша ситуація – при прийомі комплексного препарату, що містить кілька діючих речовин для зменшення одразу кількох симптомів захворювання. Отже, комплексне лікування є не тільки більш безпечним, але й економить кошти.

Парацетамол – один із найвідоміших і найбільш безпечних нестероїдних протизапальних препаратів, які використовуються при застудних захворюваннях і грипі для зниження температури, зменшення головного болю, болю в суглобах, усунення запального процесу.

Цетиризин – найбільш безпечний антигістамінний препарат, який використовується навіть в педіатричній практиці, починає діяти через 20 хвилин після прийому і продовжує дію протягом доби. Цетиризин швидко знімає набряк носових пазух і зменшує нежить та чхання при застуді та грипі.

Хлорфенірамін – ще один протиалергічний компонент, що чинить заспокійливий ефект, зменшує нежить, чхання і кашель при ГРВІ.

Декстрометорфан – препарат, ефективний при кашлі, особливо сухому, який є частим початковим симптомом ГРВІ. Декстрометорфан забезпечує усунення кашлю при застудних захворюваннях дихальних шляхів. Завдяки декстрометорфану сухий кашель переноситься легше, що покращує загальний стан при застуді або грипі.

Ефективна комбінація діючих речовин в препараті Мілістан використовується як при застудних захворюваннях, так і при вірусних, тобто – грипі.

Грип належить до числа гострих респіраторних вірусних інфекцій. Вірус грипу передається повітряно-крапельним шляхом. Симптоми грипу відрізняються від симптомів інших респіраторних вірусних інфекцій, які зазвичай називають застудою. Ознаки грипу – це:

  • висока температура (38-40˚С), яка не знижується протягом мінімум 5 днів, а іноді й довше
  • лихоманка, головний біль, біль і ломота в суглобах і м’язах
  • сухий кашель
  • біль в горлі, нежить
  • загальна слабкість, зниження апетиту, іноді нудота і блювання (при високій температурі)
  • швидкий початок захворювання

Симптоми застуди дещо відрізняються від ознак грипу. Часто застуда починається з болю в горлі і нежитю. Іноді біль в горлі може тривати день-два, потім приєднується нежить. Висока температура при застуді піднімається рідко, залишається високою недовго. Застуду спричиняють не віруси, а бактерії.

Небезпека будь-яких ГРЗ (гострих респіраторних захворювань) та ГРВІ – у ймовірності розвитку ускладнень. Серед них бронхіт, синусит, гайморит, запалення легенів та інші запальні процеси в органах дихальної системи. Про ускладнення йдеться, якщо протягом кількох днів після початку захворювання

  • тримається температура
  • посилюється кашель
  • не проходить закладеність носа
  • погіршується загальний стан

Застуда, як правило, проявляється багатьма симптомами – тобто, мультисимптомно. Це означає, що основним завданням у лікуванні ГРВІ є саме ефективне усунення симптомів: закладеності носа, нежитю, кашлю, болю в горлі, вираженої лихоманки, спричиненої переохолодженням організму.

Мультисимптомність, якою проявляється застуда, визначає багатокомпонентність лікарських препаратів, до яких вдаються для усунення симптомів

Мілістан пропонує комплексне лікування симптомів грипу та застуди: Мілістан мультисимптомний і Мілістан Гарячий чай з лимоном. Нині каплети Мілістан мультисимптомний – єдині каплети від застуди, які містять цетиризин, що є дуже важливим при лікуванні симптомів застуди. Адже цетиризин є потужним антигістамінним компонентом, який запобігає розвитку набряку слизової оболонки дихальних шляхів і знімає спазм так званої гладкої мускулатури в стінках бронхів.Мілістан мультисимптомний зручний для тих, хто продовжує вести активний спосіб життя під час застуди – наприклад, для тих, хто не може дозволити собі взяти лікарняний і змушений працювати під час захворювання. Досить прийняти 1 каплету препарату на добу, щоб через 20 хвилин відчути потужний ефект комбінації активних компонентів Мілістан: парацетамолу, цетиризину, декстрометорфану і хлорфеніраміну. Ліки від застуди та грипу з протикашльовою і протиалергічною дією зменшують симптоми грипу, допомагають полегшити сухий подразнюючий кашель, позбутися закладеності носа, чхання, головного болю, болю в суглобах, покращують загальний стан при ГРЗ протягом 24 годин. І все це – за доступною ціною: лікування препаратом Мілістан коштує в середньому в 7-8 гривень на добу.Мілістан Гарячий чай з лимоном – напій, що містить ефективні компоненти від застуди, який можна приймати 3-4 рази на добу. Це ефективний засіб від застуди та грипу, який рятує від таких симптомів ГРВІ та ГРЗ, як підвищена температура, нежить, закладений ніс, сухий кашель. Зважаючи на те, що при грипі або застуді актуально вживати гарячі напої, Мілістан Гарячий чай з лимоном – зручні та приємні ліки проти застуди при її перших ознаках та протягом усього захворювання.Застудився? Мілістан!  От простуды – number one!

МІЛІСТАН мультисимптомний каплети
МІЛІСТАН гарячий чай зі смаком лимона
logo-land

Представництво Мілі Хелскере Лімітед, Велика Британія; 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33-Б, Бізнес-центр "Європа-Плаза", 5-й поверх;

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Тел.: + 38(044) 498-1334 e-mail: office@mili.net.ua

Copyright by Milistan 2020. All rights reserved.