Як вилікувати нежить у дитини?

Повірте, ваша дитина – не єдина, хто не дозволяє закапати собі в ніс краплі від нежитю для дітей під час застуди. Тисячі мам ледве вмовляють своє маля закапати носик. Але навіть ті, хто робить це без умовлянь, напевне охоче б уникнули процедури закапування. Тим більше, що така можливість є. Нежить у дитини тепер лікувати набагато простіше і безпечніше, адже є оральні краплі Мілі Носік – краплі в рот від закладеності носа.

milinosesite-04

Багато мам про це не знають, але судинозвужувальні краплі в ніс для дітей (деконгестанти) загрожують отруєнням. Це пов’язано з передозуванням препарату – а практика показує, що передозувати краплі для носа дітям дуже просто. Потрапивши на слизову оболонку носа, місцевий деконгестант через кілька хвилин потрапляє в кров і чинить системну дію. Небезпека в тому, що мами часто використовують доросле дозування крапель, коли хочуть полегшити дихання дитині. Однак площа слизової у малюка набагато менша, ніж у дорослого, і в результаті дитина отримує в 30 разів більшу дозу препарату, ніж рекомендовано! Крім того, батьки далеко не завжди дотримуються дитячих дозувань, зазначених в інструкції до препарату, як результат –  місцеві судинозвужувальні краплі (місцеві деконгестанти) стікають в носоглотку і дитина їх ковтає. Статистика підтверджує високу небезпеку судинозвужувальних крапель в ніс: 23% отруєнь медикаментами у дітей до 5 років припадає саме на отруєння місцевими судинозвужувальними краплями-деконгестантами, які застосовувалися батьками “надто старанно”, часто – з порушенням дозувань і довше, ніж рекомендують виробники.

Лікування нежитю у дітей за допомогою судинозвужувальних крапель в ніс загрожує ще одним поширеним ускладненням: висушуванням слизової оболонки носа, через що спочатку виникає неприємне відчуття печіння. Згодом можлива атрофія слизової оболонки носа, порушення нормальної роботи слизових залоз, утруднення самоочищення носових пазух. А це часто стає причиною розвитку бактеріального процесу в навколоносових пазухах!

Втім, закладеність носа у дитини лікувати необхідно, адже порушення нормального носового дихання спричиняє безліч проблем: у дитини знижується апетит, вона погано спить, вередує, не може нормально вчитися, скаржиться на головний біль і відсутність апетиту.

Оральні краплі від нежитю для дітей Мілі Носік полегшують дихання при синуситі, застудному та алергічному риніті завдяки подвійній дії. Краплі Мілі Носік зменшують набряк слизової носа завдяки судинозвужувальній дії, а також полегшують дихання та зменшують прояви нежитю завдяки протиалергічному компоненту препарату.

Ефект – зменшення нежитю і полегшення дихання – настає через 20 хвилин після прийому крапель.

Показання для прийому оральних крапель Мілі Носік – синусит, фарингіт у дітей, закладеність носа у дітей при застудних захворюваннях, алергії, вазомоторному риніті, сезонній алергії на пилок рослин, алергії на домашній пил.

Оральні краплі від нежитю Мілі Носік ефективні при будь-якому риніті, в тому числі, вони допомагають у боротьбі з такою проблемою, як алергічний нежить у дітей і дорослих. Результат досягається завдяки комбінації судинозвужувального та антигістамінного компонентів. Обидва компоненти застосовуються як у лікуванні нежитю при ГРВІ та грипі, так і в лікуванні алергічного риніту. Мілі Носік – краплі від нежитю для дітей з такою комбінацією активних компонентів, які можна купити в аптеці без рецепта.

Оральні краплі від нежитю Мілі Носік

  • усувають закладеність носа впродовж 20 хвилин
  • застосовуються у дорослих і дітей старше 4 років
  • не сушать слизову носа
  • зручно дозуються для дітей і дорослих за допомогою спеціальної мірної піпетки
  • допомагають уникнути передозування активних компонентів
  • не створюють дискомфорту при лікуванні нежитю у дитини

Кожна мама гідно оцінить зручність лікування нежитю у дітей з препаратом Мілі Носік, адже їх капають не в ніс, а в рот. Краплі Мілі Носік приємні на смак, діти приймають їх із задоволенням, а батьки можуть бути спокійними, що дитина отримала не тільки ефективне, а й безпечне лікування.

Мілі Носік – нежить вмить проходить. Носику не шкодить!

МІЛІ НОСІК оральні краплі з малиновим смаком
logo-land

Представництво Мілі Хелскере Лімітед, Велика Британія; 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33-Б, Бізнес-центр "Європа-Плаза", 5-й поверх;

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Тел.: + 38(044) 498-1334 e-mail: office@mili.net.ua

Copyright by Milistan 2020. All rights reserved.