МІЛІСТАН

МІЛІСТАН

від кашлю

Єдина комбінація двох активних компонентів від кашлю в одній таблетці

від кашлю

Єдина комбінація двох активних компонентів від кашлю в одній таблетці

Покращує відкашлювання

Полегшує дихання

Сприяє швидшому одужанню


Замовити в КомпендіумЗамовити в Tabletki.uaЗамовити в LIKI24

КОМБІНАЦІЯ високоефективна, лікуємо кашель з Мілістаном продуктивно!

Турбує кашель?

Мілістан пропонує ефективне лікування!

Кожній людині хоч раз в житті доводилося шукати засіб від кашлю. Багатьом доводиться боротися з цією проблемою кілька разів за сезон застуд, адже ГРЗ або грип нерідко переходять в бронхіт або просто супроводжуються кашлем. Щоб вибрати правильне лікування кашлю, потрібно не тільки розібратися в його видах і причинах, але і розуміти, які препарати найбільш ефективні при кашлі.

   • Ліки від кашлю: якими вони мають бути?
  • Чому при кашлі важливо вживати багато рідини?
  • Яким буває і чому виникає кашель?
  • Мілістан Таблетки від кашлю і Гарячий чай від кашлю
Ліки від кашлю: якими вони мають бути?

Щоб вилікувати кашель швидко, потрібно впливати на різні ланки процесу, які його спричиняють. Для цього існують два види діючих речовин: речовини, що розріджують мокротиння (муколітики) та речовини, що сприяють її виведенню (мукокінетики). Отже, муколітичні препарати розріджують мокротиння, а препарати-мукокінетики стимулюють його відходження. Найефективнішим нині вважається лікування кашлю із застосуванням препаратів цих двох груп. Адже при грипі або застуді потрібно якомога швидше перевести сухий, непродуктивний, кашель у продуктивний (вологий, мокрий) кашель, допомагаючи організму в утворенні мокротиння, а також в його виведенні.

Чому при кашлі важливо вживати багато рідини?

Амброксол и карбоцистеин – комбинация, которая усиливает эффект лечения при любых видах кашля. Она может быть представлена как в форме таблеток, так и в форме сиропа или горячего напитка – как, например, препараты от кашля Милистан – таблетки от кашля и горячий чай со вкусом лимона, которые помогут быстро вылечить кашель.

Одним з найпопулярніших муколітичних препаратів є амброксол. Він сприяє утворенню мокротиння, але не призводить до його надмірного вироблення. Водночас, амброксол дуже добре вивчений, препарати з його вмістом не одне десятиліття продаються в аптеках, а лікарі та пацієнти віддають перевагу цій діючій речовині завдяки її ефективності та безпеці. Дія амброксолу триває протягом 24 годин після прийому.

Ще один препарат, який часто застосовується при кашлі – карбоцистеїн. Він не тільки має муколітичні властивості, але й допомагає дихальній системі позбутися мокротиння, стимулюючи його відходження. Карбоцістеїн починає активно діяти вже через 2-4 години після прийому.

Амброксол і карбоцистеїн – дуже вдала комбінація, яка підсилює ефект лікування при будь-яких видах кашлю. Сьогодні таблетки від кашлю Мілістан – єдиний засіб з комбінацією цих двох активних компонентів.

Серія препаратів від кашлю Мілістан представлена як у формі таблеток, так і в формі гарячого напою. Препарати від кашлю Мілістан – таблетки від кашлю Мілістан і гарячий чай від кашлю Мілістан – допоможуть швидко вилікувати кашель.

Яким буває і чому виникає кашель?

Дихальні шляхи людини забезпечені кашльовими рецепторами. Вони існують для того, щоб допомогти організму якомога швидше позбутися сторонніх речовин, які можуть завдати шкоди дихальній системі та диханню. Тобто, кашель – це механізм природного очищення дихальних шляхів. При застудних захворюваннях дихальна система позбавляється хвороботворних мікроорганізмів, що спричиняють подразнення рецепторів. Кашель при грипі та ГРВІ поділяють на непродуктивний і продуктивний, а також ділять за характером (напади кашелю, періодичний кашель тощо), часом появи і ступеню загострення кашлю (наприклад, гострий або хронічний кашель).

Сухий кашель – це так званий непродуктивний кашель, під час якого не виділяється мокротиння. Саме воно очищує дихальні шляхи. Напади кашлю бувають болісними, виснажливими, супроводжуються болями в ділянці грудної клітки. Часто грип і застуда починаються з такого кашлю. Крім того, алергічний кашель є сухим. Лікування сухого кашлю полягає в тому, щоб якомога швидше його усунути, і в подальшому перевести його в стан продуктивного кашлю.

Вологий (мокрий) кашель – це продуктивний кашель. Він супроводжується утворенням мокротиння, яка зв’язує хвороботворні мікроорганізми і виводить їх з дихальних шляхів. Перехід сухого кашлю у вологий – ознака поступового одужання при застуді. Кашель при алергії, як правило, залишається сухим і взагалі не переходить в продуктивний.

Якщо при застуді або грипі сухий кашель не минає, необхідно порадитися з лікарем і почати прийом препарату, що полегшує вироблення і відходження мокротиння. Оптимально проводити лікування кашлю за допомогою комбінації амброксолу і карбоцистеїну.

Мілістан Таблетки від кашлю і Гарячий чай від кашлю

Таблетки від кашлю Мілістан, що містять амброксол і карбоцистеїн, ефективно розріджують мокротиння, полегшують і прискорюють її відходження, покращують відхаркування, сприяють регенерації слизової дихальних шляхів. Показання до прийому Мілістан Таблеток від кашлю включають бронхіт, сухий кашель при грипі та застуді, мокрий кашель, кашель після ГРВІ. Препарат приймають по 1 таблетці 3 рази на день.

Мілістан Гарячий чай з лимоном від кашлю – зручний препарат для прийому ввечері у випадках, якщо на вечір посилюється кашель. Препарат містить амброксол, який полегшує кашель, а також аскорбінову кислоту, яка допомагає організму справлятися з інфекцією – це єдиний в Україні препарат з такою комбінацією діючих речовин у вигляді порошку для приготування гарячого напою. Його рекомендується приймати 3 рази на день.

При необхідності можна комбінувати прийом препаратів у формі таблеток і у вигляді напою, що містить муколітик, не перевищуючи добової дози.

Мілістан таблетки від кашлю і Мілістан Гарячий чай з лимоном від кашлю – зручна і ефективна комбінація для лікування сухого кашлю, кашлю при бронхіті, ускладненнях ГРВІ та грипу, алергічного кашлю.

Комбінація високоефективна, лікуємо кашель з Мілістаном продуктивно!


Переваги таблеток МІЛІСТАН ВІД КАШЛЮ:


Єдина комбінація двох активних компонентів від кашлю в одній таблетці


Ефективно розріджує в’язке мокротиння і прискорює її виведення

Завдяки синергії комбінації АМБРОКСОЛА і КАРБОЦІСТЕІНА прискорює одужання

Подвоює лікувальний ефект при будь-якому вигляді кашлю


Замовити в аптеціЗастосування:

Дорослим і дітям старше 12 років

Одна таблетка 3 рази на добу

Покращує відкашлювання

Облегчает дыхание

Сприяє швидшому одужанню


ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування лікарського засобу

МІЛІСТАН ВІД КАШЛЮ ТАБЛЕТКИ

  • Склад:
  • Клінічні характеристики
  • Особливості застосування

Склад: діючі речовини: амброксолу гідрохлорид, карбоцистеїн;

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить амброксолу гідрохлориду – 30 мг, карбоцистеїну –      200 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, натрію метилгідроксибензоат (Е 219), натрію пропілгідроксибензоат  (Е 217), магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А);

матеріал для покриття: гідроксипропілметилцелюлоза, тальк, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь 6000.

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору,  круглі,  двоопуклі таблетки,  вкриті оболонкою,  з написом  «MILISTAN» на одному боці та написом  «COUGH»  на іншому боці.

Фармакотерапевтична група.  Муколітичні засоби. Код ATХ R05C B10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Лікарський засіб є комбінацією двох інгредієнтів – амброксолу і карбоцистеїну.

Амброксол є активним метаболітом бромгексину. Він нормалізує патологічно змінену секрецію клітин залоз слизової оболонки бронхів, сприяє розрідженню в’язкого бронхіального секрету та полегшує його відходження за рахунок збільшення мукоциліарного кліренсу, змінює співвідношення серозного та слизового компонентів мокроти. Стимулює клітини Кларка  та активізує гідролізуючі ферменти, що також призводить до зниження в’язкості мокротиння. Амброксол має секретомоторні властивості – стимулює роботу миготливого епітелію бронхів, поновлює дренажну функцію дрібних бронхів та бронхіол. Препарат стимулює утворення ендогенного сурфактанта, не спричиняє надмірного утворення секрету, зменшує спастичну гіперреактивність бронхів – одного з основних факторів розвитку бронхіальної астми при алергії. Кашель та об’єм мокротиння значно зменшуються.

Карбоцистеїн проявляє муколітичну та відхаркувальну дію за рахунок активації сіалової трансферази – ферменту бокалоподібних клітин слизової оболонки бронхів. Нормалізує кількісне співвідношення кислих та нейтральних сіаломуцинів,  що сприяє зменшенню в’язкості бронхіального секрету. Полегшує відходження мокротиння за рахунок підвищення мукоциліарного кліренсу, має антиоксидантні та пневмопротекторні властивості, що зумовлено здатністю сульфгідрильних груп зв’язувати вільні радикали. Також сприяє регенерації слизової оболонки, нормалізує її структуру та активізує діяльність війчастого епітелію, відновлює секрецію IgA (специфічний захист) та кількість сульфгідрильних груп компонентів слизу (неспецифічний захист).

Фармакокінетика.

Після прийому Мілістан від кашлю практично повністю абсорбується у травному тракті, добре проникає у тканини легенів. Абсолютна біодоступність при пероральному прийомі становить 70–80 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається приблизно через 2,5 години після прийому внутрішньо.

Період напіввиведення становить 10 годин. Виводиться,  головним чином,  із сечею.

Клінічні характеристики.

Показання.

Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов’язаних із порушенням бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

Протипоказання.

Гіперчутливість до амброксолу гідрохлориду, карбоцистеїну або до інших компонентів лікарського засобу, особливо до натрію метилгідроксибензоату або натрію пропілгідроксибензоату. У випадку рідкісних спадкових станів, через які можлива несумісність із допоміжними речовинами препарату (див. розділ «Особливості застосування»), застосування препарату протипоказане.

Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення. І триместр вагітності – у зв’язку з недостатньою кількістю даних щодо тератогенної та ембріотоксичної дії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Підвищує ефективність глюкокортикоїдної та антибактеріальної терапії при лікуванні запальних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Але не рекомендується застосовувати одночасно з антибіотиками тетрациклінового ряду (за винятком доксицикліну), інтервал між їх прийомом має становити не менше 2 годин.

Одночасне застосування амброксолу та засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

У період лікування карбоцистеїну не слід застосовувати протикашльові засоби та засоби, що пригнічують бронхіальну секрецію.

Одночасне застосування  препарату Мілістан від кашлю з теофіліном посилює дію останнього.

Наявність амброксолу у препараті Мілістан від кашлю  може призвести до збільшення концентрації антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину) у бронхолегеневому секреті та мокротинні.

Особливості застосування. Продуктивний кашель – це фундаментальний механізм захисту бронхолегеневої системи і як такий пригнічуватися не повинен. Нераціональною є комбінація лікарських засобів, які модифікують бронхіальну секрецію, із засобами, що пригнічують кашель, і/або речовинами, що знижують секрецію (група атропіну).

Застосування муколітичних агентів може призвести до порушення бронхіальної прохідності у немовлят. У дітей першого року життя можливість очищення дихальних шляхів від бронхіального секрету обмежена через вікові анатомо-фізіологічні особливості. Будь-які муколітичні агенти не слід застосовувати немовлятам.

Лікування необхідно переглянути у випадку відсутності ефекту або посилення симптомів захворювання.

Надходили повідомлення про тяжкі ураження шкіри: мультиформну еритему, синдром Стівенса – Джонсона (ССД)/ токсичний епідермальний некроліз (ТЕН) та гострий генералізований екзантематозний пустульоз (ГГЕП) – пов’язані із застосуванням амброксолу гідрохлориду. Здебільшого їх можна пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання та/або одночасним застосуванням іншого препарату. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом. Також на початковій стадії синдрому Стівенса–Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота, риніт, кашель і біль в горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосовувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди.

При порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад,  при такому рідкісному захворюванні як первинна циліарна дискінезія) препарат слід застосовувати з обережністю, оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу. Пацієнтам із порушеною функцією нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності слід з обережністю приймати препарат тільки після консультації з лікарем. При застосуванні амброксолу, як і будь-якої діючої речовини, яка метаболізується в печінці, а потім виводиться нирками, відбувається накопичення метаболітів, які утворюються в печінці у пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю. Необхідний ретельний лікарський нагляд при виділенні гнійного мокротиння, високій температурі. Препарат слід застосовувати з обережністю при лікуванні пацієнтів, які мають виразкову хворобу шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі. Лікарський  засіб містить  метилгідроксибензоат, пропілгідроксибензоат, що може бути причиною алергічної реакції (віддаленої у часі).

Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано застосовувати лікарський засіб у І триместрі вагітності. У ІІ та ІІІ триместрі вагітності препарат застосовують після ретельної оцінки співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини), яке визначає лікар. Не рекомендується застосовувати в період годування груддю. Доклінічні дослідження не вказують на прямий або непрямий шкідливий вплив на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися. У разі виникнення запаморочення слід утриматися від керування автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти віком від 12 років ‒ по 1 таблетці 3 рази на добу. Курс лікування становить  7–10 діб. 

Діти. Застосовувати дітям віком від 12 років. Дітям до 12 років доцільно застосовувати інші лікарські форми препарату (сироп). Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.

Передозування. Амброксол добре переносився після парентерального застосування у дозах до 15 мг/кг/добу та після перорального застосування до 25 мг/кг/добу. Після передозування амброксолом не спостерігалось тяжких ознак інтоксикації. Можливі симптоми: біль у шлунку, нудота, блювання, діарея, короткотерміновий неспокій.

За аналогією з доклінічними дослідженнями амброксолу надмірне передозування може призвести до гіперсалівації, позивів до блювоти, блювання та зниження артеріального тиску.

Невідкладні заходи такі, як стимулювання блювання та промивання шлунку загалом не показані і мають застосовуватись у випадку гострої інтоксикації. Лікування симптоматичне та підтримуюче.

Побічні реакції. Для оцінки  частоти побічних явищ було використано таку класифікацію:

дуже часто > 10 %;
часто > 1 % і < 10 %;
нечасто > 0,1 % і < 1 %;
рідко > 0,01 % і < 0,1 %;
дуже рідко < 0,01 %;
частота невідома неможливо оцінити на основі наявних даних.

З боку імунної системи:

рідко – реакції гіперчутливості;

частота невідома – анафілактичні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк і свербіж.

З боку шкіри і підшкірної клітковини:

рідко – шкірні висипи (дрібноточкові, плямисті, дрібно-плямисті, бляшки зливні), кропив’янка, свербіж, еритема, дерматит;

частота невідома – серйозні шкірні побічні реакції (у тому числі мультиформна еритема, синдром Стівенса – Джонсона/ токсичний епідермальний некроліз і гострий генералізований екзантематозний пустульоз).

З боку шлунково-кишкового тракту:

часто – нудота, зниження чутливості у ротовій порожнині;

нечасто – блювання, діарея, диспепсія, біль у шлунку, біль у животі;

дуже рідко – слинотеча;

частота невідома – сухість у роті, печія, запор, сухість у горлі, шлунково-кишкова кровотеча.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння:

частота невідома – зниження чутливості у глотці, ринорея, диспное (як симптом реакції гіперчутливості), сухість дихальних шляхів.

З боку сечовидільної системи: можлива дизурія.

Неврологічні розлади:

частота невідома – запаморочення, головний біль, дисгевзія (розлад смаку).

Кардіальні розлади:

частота невідома – відчуття серцебиття.

Загальні розлади:

нечасто – лихоманка, реакції з боку слизових оболонок;

частота невідома – загальна слабкість.

Через наявність у складі лікарського засобу метилгідроксибензоату та пропілгідроксибензоату можуть виникнути  алергічні реакції, можливо  віддалені в часі. У разі виникнення побічних ефектів рекомендується зменшити дозу або відмінити прийом препарату.  

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати  при температурі  не вище  25 °С в  оригінальній упаковці  та недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 таблеток  у блістері. По 2 блістери   у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник. Мепро Фармасьютикалс Пріват Лімітед/ Mepro Pharmaceuticals Private Limited.    

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Unit II, Q-Роад,  Фазе ІV, GIDC,  Вадхван, Сурендранагар,  Гуджарат, 363 035, Індія/ Unit II, Q-Road,  Phase IV,  GIDC,  Wadhwan, Surendranagar, Gujarat, 363 035,  India.

Заявник. Мілі Хелскере Лімітед, Велика Британія/Mili Healthcare Limited, Great Britain.

Місцезнаходження заявника. Фаірфакс Хаус 15, Фалвуд Плейс, Лондон,  WC1V 6AY, Велика Британія/ Fairfax House 15, Fulwood Place, London, WC1V 6AY, Great Britain.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря.

МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ, каплети. Р.П. UA/6458/01/01; МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ, суспензія. Р.П. UA/1454/01/01;
МІЛІСТАН ВІД КАШЛЮ, табл. Р.П. UA/2435/02/01; МІЛІ НОСІК Р.П. UA/0567/01/01; МІЛІСТАН ГАРЯЧИЙ ЧАЙ ВІД КАШЛЮ. Р.П. UA/2433/01/01; МІЛІСТАН ГАРЯЧИЙ ЧАЙ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА. Р.П. UA/2368/01/01; МІЛІСТАН ФАРИНГО спрей P.П.UA/19835/02/01; МІЛІСТАН ФАРИНГО ФОРТЕ спрей P.П.UA/19835/02/02; МІЛІСТАН ФАРИНГО розчин P.П.UA/19835/01/01.

Представництво Мілі Хелскере Лімітед, Великобританія; 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33-Б, Бізнес-центр “Європа-Плаза”, 5-й поверх; Тел.: + 38(044) 498-1334; Факс: + 38(044) 498-1335.

logo-land

Представництво Мілі Хелскере Лімітед, Велика Британія; 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33-Б, Бізнес-центр "Європа-Плаза", 5-й поверх;

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Тел.: + 38(044) 498-1334 e-mail: office@mili.net.ua

Copyright by Milistan 2020. All rights reserved.