Застуда і температура у дитини?

ГРВІ чи грип у дітей – проблема багатьох сімей, особливо в холодну пору року. Дитячий імунітет до віку 10-12 років продовжує “знайомитися” з бактеріями і вірусами, тому діти хворіють на інфекції дихальних шляхів (так звані респіраторні інфекції) досить часто, іноді по 6-8 разів на рік. Тому ліки від застуди для дітей повинні бути в домашній аптечці кожної мами. Обираючи лікарський засіб для дитини, мами намагаються придбати комплексний препарат, який дозволив би вплинути на більшість проявів застуди.

susp-05

Застуда або грип супроводжуються кількома симптомами – підвищеною температурою тіла, нежитю, закладеністю носа, кашлем, головним болем, тому оптимально застосовувати комплексний препарат, який містить компоненти, що дозволяють діяти на всі ознаки ГРВІ у дітей.

Парацетамол – найбезпечніший в педіатричній практиці жарознижувальний, протизапальний і знеболювальний препарат – в ідеалі повинен входити до складу дитячих ліків від застуди. Для усунення сухого кашлю у дитини з перших днів застуди оптимальним є декстрометорфан. Це засіб проти кашлю, яке ефективно усуває сухий, так званий непродуктивний, бронхіальний кашель, який виникає внаслідок подразнення бронхів, наприклад, при вдиханні холодного повітря. Декстрометорфан – один з найбільш безпечних засобів для усунення кашлю у дитини. Антигістамінний компонент також дуже важливий в лікуванні застуди у малечі. Він допомагає зняти набряк слизової, зменшує нежить, полегшує дихання. Серед найбільш ефективних і безпечних антигістамінних препаратів, які використовуються в педіатрії – цетиризин і хлорфенірамін. Саме такою комбінацією є суспензія Мілістан мультісимптомний, розроблена спеціально для дітей.

Часто при застуді або грипі температура тіла підвищується ввечері. У перші дні захворювання дуже важкими бувають для дитини ночі: лихоманка, утруднене дихання, кашель не дають спати. А сон – важлива умова одужання, тому мами намагаються в будь-який спосіб забезпечити спокійну ніч дитині. При цьому жарознижувальний препарат (наприклад, із вмістом ібупрофену) у вечірній час не завжди дає бажаний ефект. Найкращий варіант у такому випадку – застосування комбінованої суспензії Мілістан мультисимптомний двічі на добу. Лікарі також рекомендують доповнювати використання будь-якої суспензії з ібупрофеном протягом дня застосуванням суспензії Мілістан мультисимптомний, тому що однієї тільки суспензії з ібупрофеном для усунення всіх симптомів застуди часто може виявитися недостатньо, особливо під вечір і на ніч, коли температура підвищується. Завдяки комбінованій дії активних компонентів суспензії Мілістан, що усуває кашель і знімає набряк слизових оболонок дихальних шляхів, дитина зможе нормально спати протягом усієї ночі, а мама буде спокійна, що малеча невдовзі одужає.

  1. Обережність у використанні антибіотиків. Антибіотики повинен призначати тільки лікар і лише в тих випадках, коли це дійсно необхідно, тобто, якщо захворювання викликане бактеріальною інфекцією, а не вірусом. При грипі антибіотики не призначають, так як вони неефективні!
  2. Вірус у дитини (зокрема, грип) лікують з використанням противірусних препаратів, а також симптоматичних лікарських засобів – тобто, медикаментів, які зменшують симптоми ГРВІ у дітей. До них відносяться препарати, що містять парацетамол.
  3. Якщо у дитини застуда, тобто, респіраторне захворювання, викликане бактеріями, застосування антибіотиків теж потрібно не завжди. Лікування застуди у дітей – це багато пити, спокій, полоскання горла, симптоматична боротьба з нежиттю і прийом препарату, який допомагає зменшити різні ознаки застуди у дитини: головний біль, закладеність носа, сухий кашель, температуру.
  4. При застуді або грипі висока температура у дитини відіграє ту ж захисну функцію, що і у дорослого: допомагає організму позбавитися від хвороботворних мікроорганізмів. Тому температуру до 38,5˚С у дитини збивати не потрібно, достатньо полегшити головний біль і створити комфортні умови для сну. Більш високу температуру рекомендується збивати з використанням парацетамолу або містять його препаратів.
  5. Вибираючи ліки від застуди для дітей, віддавайте перевагу рідким формам – сиропу або суспензії, які легше і швидше засвоюються дитячим організмом.
  6. Необхідно забезпечити вологість в кімнаті, де знаходиться хвора дитина, на рівні 40-60% і температуру близько 22-23˚С. Кімнату потрібно кілька разів на день провітрювати
  7. Лікування застуди або грипу у дитини потрібно проводити після консультації з педіатром.

  Суспензія Мілістан мультісімптомних – ліки від грипу та застуди для дітей, яке повинно бути в домашній аптечці кожної мами!

МІЛІСТАН мультисимптомний суспензія оральна
logo-land

Представництво Мілі Хелскере Лімітед, Велика Британія; 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33-Б, Бізнес-центр "Європа-Плаза", 5-й поверх;

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Тел.: + 38(044) 498-1334 e-mail: office@mili.net.ua

Copyright by Milistan 2020. All rights reserved.